Úvod / HEADCASE
Způsoby dopravy

 

Užitečné informace

Jsme na Facebooku!

HEADCASE - stylové kryty, pouzdra a obaly na mobil

HEADCASE Designs je exkluzivní anglický výrobce, který se zaměřuje na výrobu designových pouzder. Jeho pouzdra se prodávají po celém světě. Náš e-shop tato pouzdra nabízí od roku 2013, ale z důvodu velkého zájmu jsme se rozhodli tuto značku v našich končinách rozšířit.  V nabídce HEADCASE Designs je více než 5000 pouzder, ze kterých lze vybírat. Vždy se jedná o tématicky zaměřené kolekce motivů např. CITY, VINTAGE atd. Tato designová se pouzdra se nevyrábí pouze na mobilní telefony, lze je nabídnout i na vybrané tablety do velikosti 10".

Pouzdra jsou vyrobena z tenkého polykarbonátu nebo tenkého gelového materiálu, který je pružný a zároveň dost pevný aby na telefonu díky napětí nepraskal. Zobrazený motiv je pouze na zadní straně pouzdra, boky zůstávají bez motivu a to buď bílé nebo čiré. To se odvíjí od zvoleného polotovaru. Technologicky motiv na boky pouzdra nelze vyrobit v dostatečné kvalitě. Motiv je na pouzdro nanesen v dostatečné vrstvě, ve fotografické kvalitě a je tak tvrdý, že se není třeba obávat ošoupání nebo oloupání. Výlisek přesně pasuje na daný typ mobilního telefonu. Obsahuje všechny potřebné otvory pro tlačítka, fotoaparát, konektrory, atd.

Jedno z pouzder bylo testováno při běžném používání pod dobu 6 měsíců a výsledkem bylo to, že motiv vypadal zcela jako nový, bez jediného škrábance nebo ošoupání.

Ilustrační video pro představu jak pouzdra z edice HEADCASE Designs fungují:

 

 

Vyberte parametry zboží
Vlevo
Vpravo
počet na stránku: 30 60 90
  Cena  Sklad  Název
Předchozí Další
počet na stránku: 30 60 90
© 2016 MOBILPOUZDRA.CZ - pouzdra a obaly na chytré mobily. Powered by Saxtron Eshop System created by Saxtron Software.