Úvod / Soutěž
Další informace

 

 

Doporučujeme


 


MobilCam - recenze, ukázky, video pohledy

Jsme na Facebooku!

Soutěž

Dubnová soutěž o unikátní power bank


Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte unikátní power bank s kapacitou 5200 mAh. Stačí se zúčastnit naší ankety, kde je každá odpověď správná a tento STARBUCKS power bank může být Váš :-)

 

 

 

Pravidla soutěže:

Odesláním správné odpovědi se soutěžící zařazuje do slosování o 1x power bank STARBUCKS. Bude náhodně vylosován jeden výherce ze všech odpovědí, který obdrží zmiňovanou výhru. Výhra bude odeslána v nejkratší možné lhůtě ihned po domluvě s výhercem na náklady provozovatele. V případě, že výherce nebude na kontaktování reagovat do 7 dnů, bude vylosován další výherce, kterému bude cena postoupena. Předchozí výherce pak nemá na cenu nárok.

Výhru nelze právně vymáhat a nelze vyplatit v hotovosti.

Každý soutěžící smí odeslat pouze jednu odpověď. Pokud od jedné osoby přijde více odpovědí, bude tento soutěžící ze soutěže vyřazen.

Soutěž probíhá od 4. května 2016 do 18. května 2016 (23:59). Na pozdější odpovědi nebude brán zřetel. Každá odpověď bude zařazena do soutěže. Každý soutěžící se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Bude-li zjištěno podvodné jednání, bude soutěžící ze soutěže vyřazen. Slosování proběhne 19. května 2016 a výherce bude e-mailem kontaktován ke zjištění dodací adresy.

Veškeré osobní informace jsou použity pouze pro účel této soutěže a po jejím ukončení budou vymazány. Data nebudou poskytnuta 3. osobě ani pro marketingové účely.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

 

 

 

 

© 2015 MOBILPOUZDRA.CZ - pouzdra a obaly na chytré mobily. Powered by Saxtron Eshop System created by Saxtron Software.