Úvod / Soutěž
Způsoby dopravy

 

Užitečné informace


Volejte zdarma


  800 330 100

Jsme na Facebooku!

Soutěž

Velká soutěž k 7. narozeninám e-shopu o ceny za 2500 Kč

Náš e-shop slaví už 7. narozeniny. V době, kdy obchod začínal, nebyl žádný jiný podobný e-shop na českém internetu. Za těch 7 let jsme udělali radost desetitisícům zákazníkům. Tímto chceme všem poděkovat a jako dárek jsme se rozhodli udělat soutěž o lákavé ceny.

Zúčastnit se může opravdu každý, bez ohledu na to, zda byl v minulosti naším zákazníkem, nebo ne.

Soutěžíme o ceny za více než 2500,-, takže neváhejte a zúčastněte se, třeba bude štěstí zrovna na Vaší straně a jedna z cen může být právě Vaše.

O co tedy soutěžíme?

Pořadí ceny

Název

Hodnota ceny

1. cena  POWER BANK - Nouzová nabíječka zlatá 10000 mAh  899,-
2. cena  Bluetooth reproduktor D025  449,-
3. cena  LED světlo na mobilní telefon - barva růžová  349,-
4. cena  Selfie držák na mobil + bluetooth ovládání - barva dle výběru  339,-
5. cena  Univerzální objektiv na mobil 3v1 - rybí oko + širokoúhlý + makro  319,-
6. cena  USB VĚTRÁČEK - zelený  99,-
7. cena  USB led světlo - barva dle výběru  99,-

 

 

 

 

 

 

Pokud se vám formulář nezobrazuje správně, použijte tento odkaz <-- https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeR-cw0zrs3klAKYNaw_irMfkkN_ejQqTUI37GByd57oq7AyQ/closedform#start=openform

Pravidla soutěže:

Odesláním správné odpovědi se soutěžící zařazuje do slosování o 7 cen viz popis výše. Bude náhodně vylosováno sedm výherců ze všech správných odpovědí, přičemž 1. vylosovaný obdrží 1. cenu, 2. vylosovaný obdrží 2. cenu atd.. Výhry budou odeslány v nejkratší možné lhůtě ihned po domluvě s výherci a sdělením adres na náklady provozovatele. V případě, že výherce nebude na kontaktování reagovat do 7 dnů, bude vylosován další výherce, kterému bude cena postoupena. Předchozí výherce pak nemá na cenu nárok.

Výhru nelze právně vymáhat a nelze vyplatit v hotovosti.

Každý soutěžící smí odeslat pouze jednu odpověď. Pokud od jedné osoby přijde více odpovědí, bude tento soutěžící ze soutěže vyřazen.

Soutěž probíhá od 18. září 2016 do 2. října 2016 (23:59). Na pozdější odpovědi nebude brán zřetel. Každá odpověď bude zařazena do soutěže. Každý soutěžící se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Bude-li zjištěno podvodné jednání, bude soutěžící ze soutěže vyřazen. Slosování proběhne 3. října 2016 a výherci budou e-mailem kontaktováni ke zjištění dodací adresy.

Veškeré osobní informace jsou použity pouze pro účel této soutěže a po jejím ukončení budou vymazány. Data nebudou poskytnuta 3. osobě ani pro marketingové účely.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

 

 

© 2016 MOBILPOUZDRA.CZ - pouzdra a obaly na chytré mobily. Powered by Saxtron Eshop System created by Saxtron Software.