BACKCASE pouzdro na SAMSUNG i9190 i9195 Galaxy S4 Mini - vzor VINTAGE PARIS

- Popis zboží
- Hodnocení 0
- BACKCASE pouzdro na SAMSUNG i9190 i9195 Galaxy S4 Mini - vzor VINTAGE PARISSkladem na prodejně99 Kč82 Kč bez DPH
Popis zboží
Pouzdra typu BACKCASE jsou vyrobena z odolného a pevného polykarbonátu. Výhodou je, že zbytečně nezvětšuje mobilní telefon a zajišťuje tak minimální rozměry pouzdra a díky tomu jej na telefonu ani nepoznáte. Na zadní straně pouzdra najdete natisknutý motiv dle fotografie. Ten je natištěn pomocí UV technologie a tak není náchylný na poškrábání.
Pouzdro je vyrobeno tak, že přesně pasuje pouze na uvedený mobilní telefon. Nelze je použít na žádný jiný. U pouzdra naleznete vždy zhotovené otvory pro fotoaparát, nabíjecí konektor, sluchátka apod. Nechybí ani výřezy pro ovládací tlačítka telefonu. Pro běžné užívání telefonu není vůbec nutné jej z pouzdra vyndávat. Kryt Vám ochrání u telefonu zadní část, boky a částečně i displej telefonu. Mírně přesahuje přes hranu displeje. Díky dobře zvolenému materiálu se toto pouzdro stává ochranou Vašeho mobilního telefonu. Pouzdro chrání hlavně proti škrábancům a ošoupání.
Výhody:
skvěle padne na mobil
ochrání proti odřeninám a škrábancům
minimální rozměry - nezvětšuje mobil
stylový potisk
Pro zvýšení ochrany doporučujeme k pouzdru ještě dokoupit bezpečnostní tvrzené sklo, kterým ochráníte i displej telefonu před škrábanci. Tvrzené sklo najdete v naší nabídce.
Zboží zařazeno v kategoriích