Úvod / REALME
Způsoby dopravy

doručení CZ/SK Českou poštou

doručení Českou poštou

doručení PPL

 

Užitečné informace

www.comgate.czwww.comgate.cz
Luxusní pouzdra, kryty a obaly na mobil REALME

Dnes už se žádný mobil neobjede bez kvalitního příslušenství. V první řadě mobil potřebuje nabíječku a to obvykle ne jenom jednu. Další důležitá věc je kvalitní kryt, pouzdro, obal, záleží jak tomu říkáte Vy. Je to jedno a to samé. Bez kvalitního krytu zkracujete svému mobilu jeho už tak krátký život. Pokud to mobil přežije a poničený, nechcete ťukat do ošklivého mobilu. Špatně se na to dívá a hlavně je to ostuda. Opravovat mobil už nemá moc smysl, je to finančně celkem náročné a mnohokrát vyjde i levněji investovat do nového telefonu. Investicí do kvalitního příslušenství si ušetříte spoustu starostí.

 

Při výběru určitě nezapomeňte na výběr vhodného tvrzeného skla. Investice se opravdu vyplatí, protože výměna prasklého displeje se rozhodně nevyplatí. Určitě Vám doporučíme se při výběru temperovaného sklíčka požádat nás o radu s výběrem. Na některé telefony se některé typy sklíček hodí více, na některé méně. S lepením tvrzených skel máme bohaté zkušenosti a rádi se o ně se zákazníky podělíme.

 

V našem e-shopu MobilPouzdra.cz naleznete pouzdra, kryty a obaly na mobilní telefony značky REALME. Snažíme se mít v nabídce co nejvíce modelů této značky, aby si vybral opravdu každý to svoje nej příslušenství.

Vyberte parametry zboží
Vlevo
Vpravo
počet na stránku: 30 60 90
  Cena  Sklad  Název
Předchozí Další
© 2016 MOBILPOUZDRA.CZ - pouzdra a obaly na chytré mobily. Powered by Saxtron Eshop System created by Saxtron Software.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.